top of page

SLUZBY

V

Podívejte se, co jsme vám schopni nabídnout.

ÚVODNÍ STUDIE.

Před započetím realizace každého projektu svým zákazníkům zpracováváme tzv. úvodní studii, která v relativně krátkém čase odpovídá na základní a často kladené dotazy. PROČ, CO, JAK a ZA KOLIK...

Na základě námi dodané úvodní studie jste pak schopni urychlit Váš rozhodovací proces v oblasti námi nabízených techonologií

DETAILNÍ ANALÝZA.

Po vzájemném schválení základního konceptu v rámci úvodní studie pro své zákazníky zpracováváme detailní analýzu. Tato dokumentace velice konkrétně popisuje budoucí stav námi navrženého řešení. Analýza se zároveň stává součástí dodávané dokumentace a podkladem pro hodnocení výsledku projektu v rámci finální akceptace a předání.

BEZPROBLÉMOVÁ REALIZACE.

Realizace je pro nás třešnička na dortu. Na základě výstupů z analýzy zpracováváme projekt pod dohledem zkušených projektových manažerů, kteří mají zodpovědnost za Vaší spokojenost.

Naše řešení tak dostáváme vždy na klíč s minimálními nároky na Vaši součinnost. Vy se už jen můžete pouze těšit ...

PRECIZNÍ DOKUMENTACE.

Po dokončení každého projektu naši zákazníci dostávají kompletní projektovou dokumentaci včetně plnohodnotné informace o údržbě a používání systému v podobě školení a uživatelských manuálů. V případě dalších informací je samozřejmě k dispozici telefonická a mailová podpora.

SUPPORT / PODPORA / Servis

Dodávkou hotového projektu naše spolupráce nekončí. Na celou dodávku poskytujeme standardní záruku, jejíž nadstavbou může být servisní smlouva šitá na míru Vašim potřebám. Jsme schopni poskytnou podporu v režimech od 8x5 po 24x7 ve velice krátkých reakčních dobách včetně zajištění záručních i pozáručních oprav.

bottom of page